warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  İleri sar
hayvan fotoğrafları
Yazar Mesaj
balina nedir yaw, zenginmisiniz nesiniz siz?

pek de zengin sayilmayiz, daha dogrusu bize oyle soyluyorlar.. eldivenden bile tasaruf ettiklerini dusunecek olursak..hem belki daha ucuza kaciyordur, 2-3 kisiye bi fare yerine dis hek., tip, tibbi bioloji, bioloji hepimiz bi balinayla idare ediyoruz

lale demiş ki:
pek de zengin sayilmayiz, daha dogrusu bize oyle soyluyorlar.. eldivenden bile tasaruf ettiklerini dusunecek olursak..hem belki daha ucuza kaciyordur, 2-3 kisiye bi fare yerine dis hek., tip, tibbi bioloji, bioloji hepimiz bi balinayla idare ediyoruz

balinayi fakulte bahcesine tirla mi yikiyorlar

bilmom nasil yikiyorlar, neyle getiriyorlar..helekopterin altina baglamis da olabilirler

bulmuslar zamanin birinde bi balina.. kampuste kime lazimsa o kullanior iste.. kim nasil getirdi bilmom...

http://www.deviantart.com/print/2553695/

ayyy çirkin  

yazin ders almasaydim alirdim bi tavsan cok ozledim

bakışa bak

Evdeki kuş, Şaşkın. Kardeşim almıştı. Bir kanadı kafese takıldı kırıldı Sabah görünce temizledik, sardık, ilaç sürdük vb bir kaç gün pamuktan bir sargının içinde pıtı pıtı gezdi bu eleman. Sonra iyileşti çok şükür, yalpalayarak uçuyor ama uçuyor. Bir de favorisi aynayı tırtıklamak, sürekli yapıyor bunu, aynadaki kuşa kafa atıyor.

Bu da İsmet... Ankara'da almıştım, henüz 2 aylıktı. Gözüm gibi baktım, oynadım, ilk kez omzuma konduğunda final çalışıyordum, güneşe çıkarınca ötüyordu, kafeste fır dönüyordu.

İsmet sessiz sakin bir kuştu, henüz yavruydu, pek ötmezdi bir de, aynanın yanında öyle beklerdi. Çok güzel uçuyordu ama, Hollanda-Çek melez ırkındandı. Normalde yavru muhabbet kuşları salınca duvara vururlar, bazıları arı gibi kanat çırpar, pek de uzun süre uçamazlar ama İsmet süper uçuyordu.

Geçen hafta sınavlar dolayısıyla bir sürü arkadaş vardı. Sonra biri sabah bunun olduğu odanın camını açınca üşüttü hayvancağız Ben bile üşüdüm uyandım, bir baktım İsmet titriyor. İki gün sonra da öldü

Son resim İsmet ölmeden on beş - yirmi dakika önce çekildi. Yaşasaydı ertesi sabah aldığım yere götürecektim oradaki kuşlarla dursun diye, ömrü yetmedi, gömdük

Not: İsmet "günahsız, masum" demek. Arapça bilen bir arkadaşa sorduyduk, o demişti. Tam ismi de "İsmet Çebi"ydi, Uykusuz'da Umut Sarıkaya'nın bir yazısından esinlenmiştik.

abi çok üzüldüm yaa
başın sağolsun mu denir hayvan ölünce ne denir bilmem ki..

ben de benim psikopatın boynunu en küçük kardeşim kırdığında çok üzülmüştüm başınız sağ olsun abi

bizim de bi mavis vardi, 2 gun yalniz kalinca olmus .

uzuluyo insan beh.

http://www.boston.com/bigpicture/2008/07/running_with_the_bulls_in_pamp.html

bizimde maviş vardı kafasını duvardaki çiviye çaptı öldü

boğa fotoğrafıda dehşet... ama kendileri kaşınıyo bu matadorlar napiciksin

mavis boga degildi di mi?
bu matadorlara aciyasim gelmiyo ama bazen cok fena altta kalinca onlara bile aciyorum

mavis olayinin oncesi varmis pardon

exe demiş ki:
mavis boga degildi di mi?

cok komik

ya şu saçma sapan mesaj atan insan neden banlanmıyor hala? yönetim nerdedir aceba?

ki kendisi azerbaycanlı olduğunu iddia edip memleketinin ismini doğru yazamamakta

burak demiş ki:
bizim de bi mavis vardi, 2 gun yalniz kalinca olmus .

uzuluyo insan beh.

insan uzulmem diyor ama bos laf.
bizim cin aslani olmus, valideyle konusurken ogrendim, iyi hayvandi beyaw

ne sacma sapn var sölede bizde bilelim

sahin demiş ki:
ne sacma sapn var sölede bizde bilelim

Vücudundan kurtul..sadece zihin ve ruhunla yaşa..O zaman toprak altında nefes alabilirsin.

Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  İleri sar