warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
forumdan haberler
Yazar Mesaj
login olunca kayboluyor tepedeki son güncellemeler.

hah ellerine sağlık abi

hay Allah razi olsun sayin admin

ellerinize saglik iyi olmus da sayin admin simdi log in mi olacagim her seferinde

loginsiz gözükmesi mejbur gali

bundan sonra wb sitelerinde görecek olduğunuz en sağ alttaki turuncu buton ile o anda bulunduğunuz sayfayı paylaşabilirsiniz çeşitli sosyal siteler üzerinden (facebook, digg, delicious vb) eposta olarak gönderebilir yada bilgisayarınızdaki lokal bukmarklara ekleyebilirsinuzz

sifremi unutmusum log in olamadim bugun bir turlu
hangi e-mail adresimi verdigimi de bulamadim hicbir yazdigimi kabul etmedi wb
simdi nasil  yaziyorsun derseniz
opera sagolsun kaydettiginden
oyle iste

Bana bir hal oldu havada durdum

resetleyebilirim ben escape abla isterseniz
sonra siz login olup deistirirsiniz

olabilir aslinda burak

login olunca üstteki iframe kaybolacak, önceden olduğu gibi, eski haline dönmüştü tekrar düzeltildi
bir de aramalarda (sağ yukardaki ve en alttaki) Türkçe karakter yazınca sorun oluyordu, artık olmuyor inşaAllah

bu otomatik link ekleme ile ilgili gozume carpan bir ayrinti
mesaj aramalarinda ilgili basligin linki yerine tek kelimenin linki var artik

topik demiş ki:
yalnız böyle kelimlerle link edince bazı başlıkların kullanılabilirliği azalmış gibi. mesela "kitap tavsiyeleri" başlığında kitap ayrı bir siteye yönlerdiği için başlığa tıklayınca başlık açılmıyor. ha "son yazan" sütunundaki şahsın ismine tıklandığında başlık yine açılıyor ama eğer bu uygulama siteye yeni gelenler ya da gezinenler için yapılmışsa verimsiz olabilir.

bir buğu var

evet malesef başlıklarda bazı komplikasyonlara sebebiyet verdi, ya bu kelimeleri çıkaracağız yada linki iptal edeceğiz

burak demiş ki:
login olunca kayboluyor tepedeki son güncellemeler.

wb forum daki son mesajlar kaybolursa

https://warnerblade.com/f/rss.php

adreslerinden erişebilirsiniz

geriye dönük tüm wb yayınlarına ise (forum dahil)

http://friendfeed.com/warnerblade

buradan bakabilirsiniz

Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3 ... 16, 17, 18