warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  İleri sar
kuş fotoğrafları
Yazar Mesaj

http://www.fotokritik.com/foto.php?fid=125842

EDİT(sylvia) :
başlık için anahtar kelimeler > kuş kus yırtıcı göcmen uçan gocmen fotoğrafları fotograf fotoları fotosu resimleri resim

http://www.fotokritik.com/foto.php?fid=127303

Hımmm  :-k

ya bunlar ne kadar sevimli yaratıklarrr

+9

woow şimdi bu hayvan gerçek mi yaa? maket gibi duruyor... çok hoş

o kdr sevimliler ki..ne diyeceini bilemio insan..

istiyorum istiyorum hepsinden istiyorum. (ne güzel kuş bunlar yaa) :

aynen katılıyorum!!böle oynıcan o minicik gagasyla...yumusack minnacık seyler ya..kıyamaz insan dokunmaya..

ama düşünsene onları böyle alcaksın avcunun içinde durcak yavrucuklarn sıcaklığını hissetcen ne güzel olur.

bıldırcın eti cok lezzetli oluır kızartcan ızgarada üffff

oooeeeh

bladesavar demiş ki:
bıldırcın eti cok lezzetli oluır kızartcan ızgarada üffff

cani misin ssenn yaaaa :shock:

kus yenir mi abi ya, tavuk hindi falan yiyin, ufacik kusun ne kadar eti cikacak ki zaten toplasan. bildircin nedir yani bi lokma icin oldurulur mu hayvancaaz. birak ucsun daa iyi.

dana sote falan yiyin bak iyidir, tavsiye ederim. oda et buda et, ne uurascan, 10 tane bildircin ye anca doyarsin. ama kestin mi bi dana, sulaleler doyar bea. en iyisi balina yicen abi. tek balina kestin mi, ye babam ye.. uurasmaya da gerek yok. ama simdi nesli tukenio, yetistirmek lazim. en iyisi biz bi balina ciftligi kuralim ki insanlar masum kuslari ellerine alma durtusunden vazgecegoremeyedursunlar.

hmm...

karnın mı aç senin?

...

.....

ben bu sahneyi biyerlerden hatırlıyorum yaaa  

burak demiş ki:
kus yenir mi abi ya, tavuk hindi falan yiyin, ufacik kusun ne kadar eti cikacak ki zaten toplasan. bildircin nedir yani bi lokma icin oldurulur mu hayvancaaz. birak ucsun daa iyi.

dana sote falan yiyin bak iyidir, tavsiye ederim. oda et buda et, ne uurascan, 10 tane bildircin ye anca doyarsin. ama kestin mi bi dana, sulaleler doyar bea. en iyisi balina yicen abi. tek balina kestin mi, ye babam ye.. uurasmaya da gerek yok. ama simdi nesli tukenio, yetistirmek lazim. en iyisi biz bi balina ciftligi kuralim ki insanlar masum kuslari ellerine alma durtusunden vazgecegoremeyedursunlar.

hmm...

roeghhh ama sana ya... dana dedin sonra balina dedin sen yaw
 :smt044

bence kesin karnı aç tok adam bu kadar uçmaz bennnce ya da yol vurmuştur

yol vurdu ki ne vurdu..
aclik, aclik..
Allah kimseyi aclikla terbiye etmesin
acim abi

ya mafettiniz konuyu biktim ama yau oeeeeeeh

puahahahahah zuppppperiz yaa

blade bi kuş fotosu yolla da konuyu toparla kardeşim.. yoksa bu böyle gitmez

ahanda

http://www.fotokritik.com/foto.php?fid=129644

:oops: öyykkk..balina :shock: abi nasıl bir midedir sendeki :roll:  

abi balina bu ya, kilcigi yok, lop et, isir isir ye..

hmm..

abi senin midene kamera yerlestrip izledğmzi düsünsene...balina yerken falan... 2.kez  :oops:  : öyykkk

burak demiş ki:
abi balina bu ya, kilcigi yok, lop et, isir isir ye..

hmm..

ısır ısır ye mi ooeeh abi. elma mı sandın sen bunu? balina diyoz yaa

Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  İleri sar