warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2  İleri sar
sevdiginiz tv programlari
Yazar Mesaj
boyle bi konu var diye hatirliyodum arama yaptim ama cikmadi, eger varsa burak abi ya da sylvia zahmet olcak siliverin bunu

gerci forumca televizyondan gayet uzagiz ama arada bi izledigimiz programlar var, de hadi buyrun yazin

Alıntı:
Makina 18 Kasım'da Başlıyor...
      "Televizyon Makinası"nın adı bu sezon "Makina" olarak değişiyor. Hakkı Devrim ve Zerrin Özer'in de yer alacağı programda Medya Arkası, Tiyatro Makinası, Zaman Makinası, Öfkeli Kalabalık ve Mülayim Kalabalık adlı bölümler ile sokak röportajları, stüdyo dışı bağlantılar ve canlı yayın konukları olacak.

? Bu haftaki konuklarımız: "Sınav" filmi oyuncuları, Ömer Faruk Sorak, Emre Aydın, Asuman Krause, Manga, Göksel, Binnur Kaya, Ferhan Şensoy, Yıldo, Ali Çatalbaş, "Bana Mastika Çalsana" Müzikali Oyuncuları, Faruk Peker, Taner Eyüpoğlu, Mesut Yar, Selin Karacehennem, Mustafa Sarıgül, Safiye Soyman, Faik Öztürk ve Nez.

Makina, 18 Kasım 2006 gecesi Kanal D'de...
www.makina.tv

te abla, yuppiii

I don watch tv (pulp ficton, travolta nin 'kool' soyleyisiyle)

.

forumda tv ile ilgili onceden su baslik vardi sadece :
 tv izlemede dunyada 4. yuz
https://warnerblade.com/f/viewtopic.php?p=34594&highlight=televizyon#34594

.

bu baslikta sorun yok yani, buyrun

simdi esasinda mesela prison break de tv programi, sevmeyen hem kel hem foduldur ama burada kastedilen daha cok yerli tv programlari sanirsam dimi

hayir tabii ki sadece yerli programlar diil abi sadece yerli deyince aklima kadinin sesi geliyo
mesela ben cnn int. deki altta ingilizce alt yazi olan programlari izliom listening adina yararli oluyo

okan bayulgenin programlarını kacırmamaya calısırım..(tv cocugundan beri takipteyim: )

persembe 'biri bana anlatsın' var ntv de kadir copdemir-beyaz ikilisinin sundugu konuklar ve konu güzelse onu da seyrederim..

bi de atvde beyaz gelincik var işim yoksa tv acıksa onu da seyrederim..

ve tabi ki bereli gezesice maykılı takip etmeye calısırım..

scrubs seyrederdim onceden cnbc-e de ama simdi cekmiyor adam gibi askıya aldım onu cdlerden seyrediyorum falan vs..

i love u okann i love u okann..

unutmazsam tv makinasi

1 aydir avrupa yakasi

prison break

ayrica bisuru cnbc-e dizisi.  alt yazilari okumadan anlamaya calisiom ole adini bile bilmedigim dizileri izliom bazen ya

>> bugun bi arki soledi beyaz show youtube a rakip site aciomus "pikniktube" adinda

avrupa yakasını unutmusum yahu ben de evet takip ediyor gibiyim..

gerci sadece burhan abi-gaffurlu kareleri seviyorum: ))

tv izlemiyom bende ya
sadece evdeyken cnbc, o da bizimkiler kızana kdr

biri bana anlatsın - ntv de beyaz ve kadir çöpdemirin sunduğu izlenesi program, tavsiye edilir...

ntv bir program yapmis, populer bi programim olsun kaygisinin sonuncusu sanirim
haydi bizimle ol du galiba
mujde ar aysun kayaci bir de pinar di sanirim bir kisi daha iste
ilk konuk cem yilmaz mis fln
birkac yerde bahsini duydum
azicik izledim ilk bolumu, degisik bir format olmus
izleyen varsa fikri yorumu nedir diye soracaktim
baktim tv ile ilgili bu baslik var suraciga yaziverdim

cem yılmaz konuk olunca izletti kendini işte
aysun kayacı mesleğini yapıyo orda öööyyle oturuyo arada bi sırıtıyo sürekli poz veriyo. nadiren yorum yapıyo. müjde ar dobra dobra ne varsa söylüyo. bi gazeteci kadın var ismini hatırlamıyorum o sorular falan soruyo konuğa. müjde ar düzenli olarak o kadını bozuyodu baya güldüm. bide bi teyze var kimdir nedir bilmiyorum. ben fransadayken ben rusyadayken diye başlıyo susmuyo anıları hiç bitmiyo teyzenin. böle birbirleriyle falan tartışıyolar bozuyolar birbirlerini yada evde oturmuş çay içip muhabbet ediyomuş gibi muhabbete dalıyolar kendi aralarında ilginç olmuş. sadece ilk bölümünü izledim cem yılmazın konuk olduğunu yani, baya güldüm.

mujde ar dan dem vurulmus bir de programla ilgili
samimi rahat tavirlari
lafini esirgememesi ile eglendirmis epey

//pınar kür, yazar diye biliyorudum, bende hep populer olayım gundeme oturayım da nasıl olursa olsun izlenimi veren insan, tvde de biblo gibi durmus gercekten hele o programa hic olmamıs  

asıl soylemek istediğim;
esref saati, fragmandan falan hos bişeye benziyordu. yavuz bingole ragmen yetkin dikinciler var izlenir bu diyordum ama olmamıs pana film yine becerememis zaten herseye atlar oldular piyasaya iyice yayıldılar biraz yavas. sonuc itibariyle sevmediğim bi tv programı daha oldu uyarı olsun diye yazıyorum buraya da kimse heyheylenmesin sonra

fresh demiş ki:

esref saati, fragmandan falan hos bişeye benziyordu. yavuz bingole ragmen yetkin dikinciler var izlenir bu diyordum ama olmamıs

tamamen ayni cumlelerle yorumlamistim ben de esref saatini

tuba büyüküstün asi diye bi diziyle ekranlara geri dönüyomuş, dolayısıyla  sevdiğim bi tv programı daha olmuş oldu

trt mesaisine baslamadan once dit diit diye oterdi, en cok onu sevom.

sabrina

mtv --- top 10 at ten

akşam sefası

salı akşamları 9 gibi trt 1 de, bildiğin saf temiz eğlence ya işte. el çırp, kalk oyna, sen de söyle adamla falan böyle bi neşeli bişey işte.

fatih demiş ki:
akşam sefası

salı akşamları 9 gibi trt 1 de, bildiğin saf temiz eğlence ya işte. el çırp, kalk oyna, sen de söyle adamla falan böyle bi neşeli bişey işte.

+1 kalk oyna olmasın

her ne kadar tv den diil internetten takip etsem de;
komedi dükkanı

yaprak dokumu!!

oo abi hayırdır televizyon izlemeye mi başladın?

yok Allah muhafaza, sadece olup bitenden haberim olo okadar

korktum ben de bi an

bu yaprak dökümü 300-400 sayfalık bi kitap değil miydi yaw 456789 tane bölümü nası çektiler izleyen varsa söyleyebilir mi bu dizinin kitapla alakası var mı? kitabını da okumadım ya neyse

kitabı bende okumadımda söylenenlere göre kitapdan yola cıkmışlar ama sapmışlar haliyle

çok ayıp ediliyo edebi eserlere

sağol abla

HATE 'EM ALL!

çok güzel hareketler bunlar

bir demet tiyatro tadında çok güzel hareketler oluyo ara ara, tavsiye edilir.

ben de ilk 4unu izledim bayagi iyi. banka soygunu koparmisti bizi

Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2  İleri sar