warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır
typing test
Yazar Mesaj
cv lerinize kelime yazma hizinizi eklemeyi unutmayin

typing of at least 60 wpm (words per minute)

gibi

http://www.typeonline.co.uk/typingspeed.php?

buradan bi fikir edinebilirsiniz

msn de yaptiginiz geyikler bosa gitmesin

höyt

haydin kapisma:

Your speed was: 79wpm.

You made 1 mistake,

Your speed was: 78wpm.
yarida sıkılıp, yavasliyom ama yaw..
yaz yaz nereye kadar

Yav benim speed 56 cikti ben yavasim yav

yok abi yok, gayet iyisin, sen beni baz alma. ilkokulda tenefuslerde eve gelip, turn based strategy oynayan ve onunla yetinmeyip, kendi oyununu yazip oynayan benle kiyaslama kendini. ben oole garip biseyim ben

burak demiş ki:
yok abi yok, gayet iyisin, sen beni baz alma. ilkokulda tenefuslerde eve gelip, turn based strategy oynayan ve onunla yetinmeyip, kendi oyununu yazip oynayan benle kiyaslama kendini. ben oole garip biseyim ben

abi teknolojiden iyice uzak kalmisim yav, ben bilgisayarla lisede tanistim abii. ornek alinasi bir aile varmis abi sende

Alıntı:
Your speed was: 34wpm.

You made 1 mistake, your mistake is shown in bold text:

kapışmak haddime degil ama ölesine işte,belki insanlar mutlu olur die benim skoru görünce: ))

efenim daha iyisini yapabileceginizi biliyorum, biraz daha gayret, okadar msn diye klavye dusmani bi icat varken, bu rakamlar yeterli deil efenim, luffen..

http://www.ryanheise.com/typing-test/

javali bi test daha, daha cancanli.

hmm benim 53 cikti
10 parmak bilsem daha da artar herhalde. ama 130 felan ne yaw

10 parmak bilince oluyodur o kdr heralde ya, ben bakmadım ama bu klavyeye hala alısamadım denemeyim rezil olurum

ingilizce kelimeleri yazmak da cok kil. akildan yazarken cok zor mesela. yine burda bakiyon harflerin sirasina felan. turkcede de ü ğ gibi harfler cok uzakta kaliyo bi de normalde kullanmayinca zor oluyo.

ilk denemede 72 de cok yanlis yaptim, bizim cihat gonderdi linki exe, 68 mis rekoru, akli sira benle kapisacahh gtalkta yetisemedi tabi, ac dedim kamera ben konustugumdan hizli yazom (eeeehh) dedim gunah benden gitti ozaman tatatatata

bi dakka ben 10 parmak ogrenip geliyom
benim en cok yanlislari duzeltmekle geciyo vaktim. cok fazla yanlis basiyorum

heycandan

ugrasmayin beni gecemessiniz, nihoha

72 yi gecen olursa vites dusurup bi turbo yapariz icabinda.

aksi takdirde 2. bi denemeyle ugrasmiim

ben de baya yanlis yaptim satir sonlari da karisiyo bazen.

. yerine , basiyom f yerine g felan bakiyom karisiyo. turkce yazarken biraz daha kolay oluyor da nedense ingilizce de cok karisiyo

bence daa kolay ing
cunku q klavye ing kelimeler icin yerlesimi duzenlenmis bi klavye
zaten turkce ile q da max hiz mumkun deil bu sebepten oturu,
f klavyede 10 parmak lazim world record icin

kelimeler uzun ama neye ne zaman basacagini dusunene kadar ohoooo

dusunmek derken?

through though taught gibi kelimeler ya da daha uzunlari mesela concentration gibi

2 gündür deli gibi word'e yazı geçirdim.. sunumlar için cart curt.. arkadaş bana raporu hazırlamam da yardım etmişti, önemli noktaları tespit açısından.. ben de onun raporu da geçirdim bilgisayara. o okudu ben yazdım.. baya da hızlı yazıyomuşum aslında onu farkettim ama bidaa bu typing testi denemicem, ingilizce olunca sinir oluyorum..

Cevap Yapıştır