warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır
BilgeAdam
Yazar Mesaj
Bugun dışarı çıktım da elime bi broşür tutuşturdular. BilgeAdam isimli bi bilgi akademisi
zaten istanbulda bilbordlarda falanda reklamları var. Birçok önemli programın Türkiye temsilciliğini yapıo bunların arasında Autodesk, Adobe  Macromedia, Logo, gibi büyük kuruluşlar da var. Kısacası dershane gibi bi yer
www.bilgeadam.com sitesinden ayrıntılı bilgi alabilrsiniz eğer bu tür programlar  için istanbulda bi kurs arıyorsanız.

guzel biseye benzio
adini duyduydum sankim

bugün aldığım pcworld dergisinde de en çok tercih edilen progamlama kursu diye bi ibare vardı yanılmıyorsam. iyi bişeye benziyor

işini hakkıyla yapan yerlerden biri

erty demiş ki:
işini hakkıyla yapan yerlerden biri

yanlız teknoloji yi biraz geriden takip ediolar sanırsam. Bu devirde hâla 3ds max 7.5 eğitimi veriolar mış

yaw onlar arasında pek bir değişiklik olmuyo yaw. mesela mayanın %80 lik kısmı (hadi %70) 5. sürümüyle aynı.

Ben Bilge Adama gidip 3d hocasıylal görüştüm.  eğitim olarak tüm program detaylarını gösterdiklerini eğer istersem ders sonrasında ya da ek ders olarak yeni özellikleri göstereceklerini söylediler.

İyi Birine benziyordu adam. Bir görüşmekte fayda var deriim.

Cevap Yapıştır