şikayet var’ ı şikayet etmek

March 2nd, 2009

sikayetvar şikayet var ı şikayet etmek

Şikayetvar.com u şikayet etmek de gelecekti demek başıma. vay başıma gelenler.. aylar önce karşılaştığım problem devam ediyor, şifremi unuttum kısmı çalışmıyor. böylece de ben de şikayet edebilmek adına şikayet var a giremiyorum dolayısıyla şikayetim ve şikayetimden meydana gelen sıkıntı ve sorun komplece şikayetvar.com un başına patlıyor. IE, FF ve Opera’ da denedim şifremi unuttum çalışmıyor, zaten haftasonu (ctesi) uzun saatler süren bir downtime süresi de yaşamıştı. rezillik.

Köşedeki tüm yazılar :

mouse gestures

29 adet wıbılan wıbılana Durma, sen de wıçkır:

 • 1. Fırat  |  March 20th, 2009 at 16:44

  Duyuru: sikayetvar.com sitesi yanlı bir sitedir. Åžikayet ediyorsunuz ve firma sizi arıyor.
  Sonra firma sizin sorununuzu çözmüyor ama sizin şikayetinizin üstüne sorun çözülmüştür işareti koyabiliyor ve siz bu işareti kaldıramıyorsunuz.
  işlev olarak birçok sorunun çözümünde yardımcı olmuştur bu site. Yalnız bu sorunları çözmek zaten firmaların görevi.

 • 2. burak  |  May 18th, 2009 at 14:38

  bu yazı google da şikayet var aramasında ilk sayfada çıkıyor ?!

 • 3. Mustafa  |  July 29th, 2009 at 11:26

  Şikayetvar.com çözülmemiş problemleri çözüldü gösteriyor.
  Gerçektende yanlı bir site muhattap olmamalı

 • 4. inci  |  August 21st, 2009 at 08:49

  Daha önce başka bir isimle kayıt olmuştum ama şikayet yaz bölümünü tıkladığımda bir önceki bsamakta onayladığı isim ve şifreyi kabul etmiyor. Saçmalık burada başlıyor. Şikayet etmem için istediği şeyleri kendi reddediyor. Tam şikayetlik duruma kendi düşüyor.

  sikayetvar.com şikayet edemediğiniz tek site!

 • 5. Murat  |  December 3rd, 2009 at 12:50

  Şikayetvar.com sitesi , şikayetler çözülmemesine rağmen çözüldü şekliden gülücük koyuyor, herkese aşağıdaki yada benzeri mesajlar yolluyorlar, Müşteri dostu firmalar en çok şikayet olan firmalar,yani müşteri dostu değilde düşmanı diyebiliriz.


  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detay bilgi verilmiştir.”

 • 6. hakangur  |  January 25th, 2010 at 10:19

  sikayetvar.com bu isi sorumsuzca yapmaktadir. Biri geldi ve siteniz hakkinda hiç aslı olmayan şikayetlerde bulundu. Sikayetvar.com bunlari denetlemeden yayinliyor olsa gerek ki yayinda olmayan bir site icin sikayet birakilmis ve yayinladilar. Birakilan sikayetlere cozume gelince cozum getirememekteler.

 • 7. Can Bekaroğlu  |  March 25th, 2010 at 23:14

  Şikayet var adlı sitenin hiçbir yasal görevi yok. Yukarıdaki arkadaşların belirttiği gibi önüne gelen belge sunmadan istediğini yazıyor. Şu an bazı firmalar olayı hukuka yansıtsa canına okurlar

 • 8. ŞİKAYET VAR ASIL ŞİKAYET EDİLECEK SİTEDİR  |  March 26th, 2010 at 17:07

  Gayrı ciddi adaletsiz bir sitedir. reklam müşterilerinden para kazanmak için şerefsizlere göz yuman alçak bir sitedir

 • 9. Osman Büyük  |  March 27th, 2010 at 01:26

  Şikayetvar.com firmalar hakkında doğu yanlış demeden her türlü karalama kampanyasına destek oluyor. Bir firmadan şikayetçi olabilmek için şikayetçinin elinde en azından şikayetçi olduğu firmadan alışverişini ispatlayacak faturası fişi olmalı bunu ibraz edebilmeli. Şikayetvar.com her türlü saçma sapan şikayeti yayınlıyorki firmalar şikayetvar.coma para yedirsin şikayet çözülsün. Şikayetvar.com köşeyi dönsün şikayet eden de edilen de mağdur olsun. İnsanlar bu kadar aleni bir şekilde kandırılmaz. Ha bu arada her firmanın şikayetini de yayınlamıyorsunuz elimde faturam olduğu halde ben yazdım yayınlamadınız. Demekki işinize gelen şikayetleri yayınlıyorsunuz. Hayırlı işler bol kazançlar iyi tezgah valla…

 • 10. Şikayetvar sitesi Düzenbaz Sahtekar ve Kişiliksizdir  |  March 27th, 2010 at 16:36

  İşte delilleri ile sitenin gerçek yüzü. Bu sitenin neresi dürüst. Koz veya şantaj yolunu kullanıyor. Şikayetçinin olayo çözülse bile 2 yıl sonra çözümlenmiş olayı şikayetçi adına habersizce aktif edebiliyor

  ÖRNEK
  26,03,10 DA Şikayetvar’ın Mesajı:

  Sayın Yetkili,

  417910 numaralı şikayetiniz çözüldü durumundan çıkarılmıştır. Eğer şikayetin çözüldüğünü düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak şikayetin çözüm durumunu ayrıntılı gerekçeleriniz ile bildiriniz.

  http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/417910
  Saygılarımızla
  http://www.sikayetvar.com

  BU ŞİKAYETİN SAHİBİ İLE YAPILAN YAZIŞMADA GELEN CEVAP:
  —– Original Message —–
  From: harun ersöz
  To:
  Sent: Friday, March 26, 2010 8:09 PM
  Subject: RE: ŞİKAYET VARDAKİ ŞİKAYETİNİZ

  hiç bişeyden haberim yok sizi 2 sene önce şikayet etmiştim ama şimdi bi sorun kalmadı neden böle oldu :S anlamadım …

  Bu sitenin ve kişilerin, ne kadar düzenbaz ,sahtekar ve şahsiyetsiz olduğuna siz karar verin. Şikayet sitesinin kendisi şikayetlik değilmi? Şikayetleri delilsiz bir şekilde yayına koyan kişilerden başka bir şey beklenmezdi.Burada tarafımdan ifade edilen her şey delilli ve ispatlıdır

 • 11. Ahmet Aynalı  |  March 28th, 2010 at 00:58

  Şikayetvar ın damarına basınca

  ÖRNEK
  26,03,10 DA Şikayetvar’ın Mesajı:

  Sayın Yetkili,

  417910 numaralı şikayetiniz çözüldü durumundan çıkarılmıştır. Eğer şikayetin çözüldüğünü düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak şikayetin çözüm durumunu ayrıntılı gerekçeleriniz ile bildiriniz.

  http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/417910
  Saygılarımızla
  http://www.sikayetvar.com

  BU ŞİKAYETİN SAHİBİ İLE YAPILAN YAZIŞMADA GELEN CEVAP:
  —– Original Message —–
  From: harun ersöz
  To:
  Sent: Friday, March 26, 2010 8:09 PM
  Subject: RE: ŞİKAYET VARDAKİ ŞİKAYETİNİZ

  hiç bişeyden haberim yok sizi 2 sene önce şikayet etmiştim ama şimdi bi sorun kalmadı neden böle oldu :S anlamadım …

  Bu sitenin ve kişilerin, ne kadar düzenbaz ,sahtekar ve şahsiyetsiz olduğuna siz karar verin. Şikayet sitesinin kendisi şikayetlik değilmi? Şikayetleri delilsiz bir şekilde yayına koyan kişilerden başka bir şey beklenmezdi.Burada tarafımdan ifade edilen her şey delilli ve ispatlıdır

 • 12. Muko  |  April 17th, 2010 at 00:39

  Yukarıdaki yorumların hepsi doğru . Şikatey var adlı site yanlı , ilgisiz , reklam amaçlı , ilgisiz , duyarsız , 5 para etmez , akla gelecek onlarca sey daha yazılacak nitelikte bir sitedir . Sakın bu siteye sikayet yazmayınız . Yazıpta daha sinir olmayınız .

 • 13. DENİZ TEKİRCAN  |  April 27th, 2010 at 10:13

  merhaba arkadaşlar,

  Şikayetvar sitesi artık amacını değiştirdi.Firma yanlısı bir site oldu bence.Ancak geçen gün tesadüfen şikayet için yeni bir site buldum.Tarafsız ve sadece tüketici değil tüm şikayetleri yayınlıyor.Yayın için onay beklemiyorsunuz.Adı Şikayet Forum.

  Web adresi: http://www.sikayetforum.com

  Görüşmek üzere

 • 14. muko  |  April 28th, 2010 at 00:20

  Yok kardeşim , Son yazımda resmen hakaret ettim . Para ile satın alınmış insanlar grubu diye başladım ama umurlarındamı Yarabbi şükür diyorlar . Adi taraflı şerefsiz insanlar .

 • 15. magdur  |  April 30th, 2010 at 13:20

  önce sikayetvar.com u sikayetimvar.com a,sonrada sikayetimvar.com u sikayetvar.com a sikayet etmeyi düşündüm.çözülmemiş problemi cözuldu gösterip insanı sinir ediyorlar.

 • 16. şikayet vara haksızlık etmeyin  |  May 1st, 2010 at 13:02

  ben sikayet vara birden fazla şikayet ilettim ve hepsinde de magdur durumdaydım şirketleri arayıp müşteri hizmetlerinde iki saat oyalandıktan sonra ilettiginiz şikayet gale bile alınmadı ama şikayet vara yazınca tutuştular ve benden gasp ettikleri yaklasık 40 tl civarındaki paramı geri aldım. şikayet var yokken kuzu kuzu kanımızı emiyorlardı şimdi sesimin duyuldugu bir yer var !!!işte çözülen şikayetlerim
  http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/428592/g/AVEA+Yasli+Insanlari+Suistimal+mi+Ediyor
  http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/435307/g/VODAFONE+Ile+1000+Dakikam+Nerde
  http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/444068/g/TELLCOM’da+Alinmamis+Hizmetin+Faturasi buda çözülmesini beklediğim
  http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/584464/g/EXPER+COMPUTER+Eksik+Bilgilendirme+Yuzunden+Firsati+Kacirdik!

 • 17. Şikayetvar sitesi yanlıdır !!!  |  May 20th, 2010 at 23:55

  Şikayetvar sitesi yanlı bir sitedir ve olmak durumundadır. Türkiye nin en büyük firmaları kurumsal müşteri olacak ve yanlı olmayacak !!! İMKANSIZ ! Vodafone u şikayet ettim; herhangi argo-küfür veya hakaret içeren cümlem olmamasına rağmen müşterisini üzmeyecek şekilde yazdıklarımı değiştirerek kurumsal müşteri Vodafon un kalbini kazandılar :)

 • 18. sikayet var yap yanlıdır !!!!  |  May 23rd, 2010 at 14:42

  16. sırada yazdıklarım ben askere gitmeden öncey idi yani site yeni baslamıştı işe bu nedenle tarafsız olabiliyordu ama şimdi kaymak tatlı geldi para ahlak tan ağır geldi…
  çözülmesini beklediğim şikayet tam bir komedi showa dönüştü exper klasik cevap veriyor ben savunuyorum onlar aynı şeyi gönderiyor ama benim cevaplar hiç yayınlanmıyor durum bi çözüldü bi çözülmediden şimdi çözüldüye getirildi ve artık sabitlediler. benim yazdıklarım ve cevaplar:
  ———————————————————————————————–
  026344000045 seri nolu bilgisayar la gelen win7 yükseltmesi sifresi ise yaramıyor, zaman asımı oldugu söyleniyor. Bilgisayarı alan ablamın bundan haberi yok zaten kendisi bilgisayar dünyasından bi haberdir. Benim anlamadıgım bu bilgilendirme neden yapılmadı neden bu konuda yardımcı olunmadı .Ben askerde vatani görevimde oldugum icin bu konuyla ilgilenemedim bilmis olsam 300 dolar civarındaki bu fırsatı kesinlikle kacırmazdım ama simdi heba olmus bi sekilde degersiz sifre kagıdına bakıp üzülüyorum.

  Bana söyler misiniz acaba sizin anneniz ya da bi yakınınız bir bilgisayar alsa ve bu gibi bir fırsatı sırf bilmediginden dolayı kacırsa üzülmez kızmaz mısınız?

  Acaba bu yükseltme exper tarafından otomatik gercekleştirilse olmaz mıydı ellerine mi yapışırdı bilemedim. ”
  ———————————————————————————————–
  584464Şikayet ile İlgili Görüşmeler
  ———————————————————————————————–YAYINDA DEĞİL 14 Mayıs 2010, 10:16:48 Sevgili şikayet var editörü acaba şirkete yazdığım cevaplar neden yayında değil onların cevapları yayında ama benimkiler değil nedenini öğrenebilirmiyim
  Sil
  ———————————————————————————————–13 Mayıs 2010, 19:23:19 kaybımın karşılanmasını istiyorum…memnuniyetsizliğim ilelebet sürecek ve her fırsatta dile getireceğim saygılar
  Sil
  ———————————————————————————————–13 Mayıs 2010, 18:17:02 Sayın İlgili,

  Bu konuda müşterimiz ile görüşülmüş ve gerekli bilgiler aktarılmıştır.
  Bu konunun neden açıkta kaldığının gerekçesini paylaşır mısınız?

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetleri
  ———————————————————————————————–YAYINDA DEĞİL 11 Mayıs 2010, 18:45:38 bakalım kim pes edecek buraya açıklama yazmak problemi çözüyorsa ne diyeyim işsizlik sorununuda burdan çözelim bari… hala kendi inanmadığı şeyleri bize dayatmaktan vazgeçmeyen exper’i arsız inadından dolayı tebrik ediyorum ama rica ediyorum daha komik duruma düşmeyin.cevap verin 2009 model arabamıyımı seçersiniz 2010 modelinimi?Exper ya kaybımı giderip büyük firma olduğunu göster yada problemi çözüldü konumuna getirmek için cevap yazıp ucuz numaralarla büyük firmayım iddasında bulunma inan çok komik oluyorsunuz!
  Sil
  ———————————————————————————————–11 Mayıs 2010, 10:08:15 Sayın İlgili,

  Konuya dair tüm açıklamar müşterimizle paylaşılmıştır. Maalesef kampanya geçerlilik süresinde talepte bulunmaması kampanyadan yararlanamamasına neden olmuştur.Bu ve benzeri kapmanyalardan faydalanmak tamamen kullanıcının insiyatifindedir; ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak kampanyadan yararlanırlar ya da yararlanmazlar. Dolayısıyla müşterilerimizin seçin hakkının olduğu kampanyalarda tüm müşterilerimizi arayıp bilgilendirmek ve kampanya geçerlilik süresi hakkında vb. bilgiler vermek yerinde bir uygulama olmayacaktır. Müşterimize dilerse istediği lisansı satın alabileceğine dair bilgi de verilmiştir.

  Özetle bu konuda gerekli tüm açıklamalar müşterimiz ile paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetleri
  ———————————————————————————————–1 Mayıs 2010, 12:37:04 Sevgili şikayet var yetkilileri experin işi otamatik mesaja aldığını yalan açıklama yayınladığını lütfen inceleyiniz.
  Sil
  ———————————————————————————————–YAYINDA DEĞİL 1 Mayıs 2010, 12:34:57 Neden aynı mesajı yollayıp duruyorsunuz ?Benle bir kere görüştünüz o da dün dediğiniz dün değildir.Exper helal sana bide yalana başladınız iyimi helal olsun hey ahali komedi var burda gelin okuyun …. yine bu mesajı ‘
  Dün müşterimiz ile görüşülmüş ve konuya dair gerekli açıklamar yapılmıştır. Bu ve benzeri kampanyaalardan yararlanmak tamamen kullanıcının insiyatifindedir; ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak kampanyadan yararlanır ya da yararlanmaz. Dolayısıyla müşterilerimizin seçin hakkının olduğu kampanyalarda tüm müşterilerimizi arayıp bilgilendirmek ve kampanya geçerlilik süresi hakkında vb. bilgiler vermek takdir edebileceğiniz gibi mümkün değildir. Kampanya geçerlilik süresi içerisinde müşterimizin askerde olması ise tamamen etki alanımız dışında kalan istisnai bir durumdur. Dilerse istediği lisansı satın alabileceği bilgisi de kendisi ile paylaşılmıştır. Bu konuda müşterimize detaylı bir şekilde telefon görüşmemizde de bu bilgiler aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetleri ‘ okuyacaksınız …!!!
  Sil
  ———————————————————————————————–30 Nisan 2010, 08:53:34 Dün müşterimiz ile görüşülmüş ve konuya dair gerekli açıklamar yapılmıştır. Bu ve benzeri kampanyaalardan yararlanmak tamamen kullanıcının insiyatifindedir; ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak kampanyadan yararlanır ya da yararlanmaz. Dolayısıyla müşterilerimizin seçin hakkının olduğu kampanyalarda tüm müşterilerimizi arayıp bilgilendirmek ve kampanya geçerlilik süresi hakkında vb. bilgiler vermek takdir edebileceğiniz gibi mümkün değildir. Kampanya geçerlilik süresi içerisinde müşterimizin askerde olması ise tamamen etki alanımız dışında kalan istisnai bir durumdur. Dilerse istediği lisansı satın alabileceği bilgisi de kendisi ile paylaşılmıştır. Bu konuda müşterimize detaylı bir şekilde telefon görüşmemizde de bu bilgiler aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetleri

  ———————————————————————————————–29 Nisan 2010, 10:45:57 Bu ve benzeri kampanyaalardan yararlanmak tamamen kullanıcının insiyatifindedir’ diyorsunuz peki bana söylermisiniz kac kişi bu kampanyadan yararlanmak istemedi?
  Lütfen sizi mantıga davet ediyorum bu olay resmen sizin ilgisizliğinizde kaynaklanmıştır.Sanki win7 yükseltme seçeneği müşterinin insiyatifine bırakma mühteşem bi fikir tebrik ediyorum çok düşündünüz galiba,yahu zaten cd şeklinde gönderiyorlar gönderildikten sonra vatandaş ister yükler ister yüklemez eline bi geçsinde .Hayretler içindeyim hala yaptığınız yanlışı kabul etmeyip bide üstüne mantıksız komik derecede bahaneler sunuyorsunuz ne diyeyim ‘BÜYÜKSÜN EXPER!’ ama bahane bulmakta
  Sil
  ———————————————————————————————–27 Nisan 2010, 12:08:49 Sayın İlgili
  Dün müşterimiz ile görüşülmüş ve konuya dair gerekli açıklamar yapılmıştır. Bu ve benzeri kampanyaalardan yararlanmak tamamen kullanıcının insiyatifindedir; ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak kampanyadan yararlanır ya da yararlanmaz. Dolayısıyla müşterilerimizin seçin hakkının olduğu kampanyalarda tüm müşterilerimizi arayıp bilgilendirmek ve kampanya geçerlilik süresi hakkında vb. bilgiler vermek takdir edebileceğiniz gibi mümkün değildir. Kampanya geçerlilik süresi içerisinde müşterimizin askerde olması ise tamamen etki alanımız dışında kalan istisnai bir durumdur. Dilerse istediği lisansı satın alabileceği bilgisi de kendisi ile paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetler
  ———————————————————————————————–27 Nisan 2010, 08:40:57 Hayır Çözülmedi!
  Exper den ilgi beklerken azar işitmek gerçekten çok üzücü.
  Bana karşı savunmaları ‘ biz win7 ye isteyen geçsin istemeyen geçmesin diye böyle yaptık !’ dediler.Kim istemezki ayrıca müşterinin elinde fazladan bir Win7 cd olsa fenamı olur bu ne mantık nasıl savunma
  ———————————————————————————————–26 Nisan 2010, 15:42:34 Sayın ilgili,
  Müşterimiz ile irtibat kurulmuş ve win7 talebini kendilerinin iletmesi gerektiği bu tarz taleplerin müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda işlem görebileceğine dair gerekli açıklamalar yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Exper Müşteri Hizmetleri

 • 19. şok şok flaş flaş flaş  |  May 28th, 2010 at 11:41

  şikayet var show devam ediyor experin baskılarına dayanamayıp şikatetimi tamamen ortadan kaldırmışlar 584464 nolu şikayet kaybolmus uff olmuşş evet millet ne diypruz napolyon bok yemiş para para illede para

 • 20. exper  |  June 13th, 2010 at 01:08

  lanet olsun nebicim exper markası bu kasa tozlanmış fan sesi yükselmiş servise götürdüm bakım icin ücüret isdedi 25 tl ücüret isdedi 4 aylık bc garantili benen ücüret isdedi boyle işmi olur heryere rekilam yapacam gazetelere internete facede yayınlıyacam experin böyle bişey yapmasını garantili oldğu halde ücüret isdemesi

 • 21. ec beni burdan tanısın şikayetvar  |  September 22nd, 2010 at 12:02

  belediyenin zırt pırt beni telefonumdan aramasından rahatsız oldum heralde siyasi kaygılarından red ettiler şikayetimi…maden yayınlamıyacaksın oraya belediyeye şikayet kutusunu kaldıracaksın….bide girip uyeliğimi iptal edemiyorum…..

 • 22. fatih  |  October 1st, 2010 at 04:43

  ŞİKAYET VAR.COM isimli SİTEDEN ŞİKAYETÇİYİM.RAY Sigorta hakkında yapmış olduğum şikayetlerim çözülmediği halde.. siteye gülen surat koyarak çözülmüş gibi göstermiştir. Şikayetimin altında konu ilgili bilgilendirildiğim ve şikayetimin çözüldüğü yazmaktadır. Bilgilendirme ve çözüm yoktur fakat site gülen surat ile durumu herkezin gözünde çözmüştür. Bu drumdan nasıl prim yapıp para kazanıyorsunuz bilmiyorum ama gerçekten çok güzelmiş. Aynısından bir tane de ben açmayı düşünüyorum.
  Ayrıca kendi şikayetime yaptığım hiç bir yorum da kabul edilmeyip, yayına alınamamaktadır.Bu siteye hiçbir güvencem kalmadı. Hayırlı İşler sikayetvar.com…

  Fatih ŞENGÜL
  5057804388
  İZMİR

 • 23. defne joy  |  February 4th, 2011 at 18:16

  defne joy foster in face book undaki görsellerde bazı kişiler defne joy hakkında çook ağar küfürler etmiştir lütfen o kişilere yaptıklarını yanında bırakmayın

  bilgilerinizi arz ederiz

 • 24. defne joy  |  February 4th, 2011 at 18:18

  defne joy abla hakkında çoooooooookkkkkkkkkkk pis küfürler sölenmiştir lütfen on ların yanına bırakmayın

 • 25. mağdurum  |  February 22nd, 2011 at 15:46

  şikayet var tam bir ……….. anladınız siz onu.
  kardeşim çözülmedi diyorum gülücük koyuyor.yorum yazmasınlar diye yorum yaz yeri koymamışlar.su katılmamış ……… …….. onlar.
  saygılar

 • 26. ebubekir ünlü  |  February 22nd, 2011 at 16:46

  adıyaman kahtat,da premier yetkili servisi olmak istiyorum ama yetkili şahıslar ilgilenmiyor. kahtada hertürlü servis mevcut fakat premier yok almak istitorum ilgilnir seniz sevinirim .

 • 27. syrup  |  April 28th, 2011 at 19:43

  Şikayet var.com u kınıyorum arkadaşlar, 2009 yılında kardeşler rent a car bakırköy bir araç kiraladım, firmaya ödediğim 500 tl depozitoyu 2 yıldır alamadım, her defasında şikayetvar.com a yazdım nedense 4 ayda bir bu firmayla alakalı tüm şikayetler siliniyor, kendime hiç bir şekilde muhatab bulamadım… firma yine insanları dolandırmaya devam ediyor… sikayet var.comda her defasında tertemiz paklanıyorlar..

  sikayetvar.com tamamen işi ticarete dökmüş arkadaslar…

 • 28. Yarenmi  |  July 8th, 2011 at 01:00

  Şikayetvar.com üyesiyim ve şikayetime çözüm bulamasamda benim gibi hizmet ,mal v.s alım öncesi araştırma yapan kişilere yardımcı olabilmek adına şikayetimi yazıyordum. Çözülen bir şikayetim de oldu .Fakat en son AKBANK ile ilgili çok önemli bir şikayette bulundum ve o hafta içinde o şikayetle ilgili bir dolu üyeden yazı yayınlandı .Fakat çözülmeyen sorunumu ( ki bu şikayetleri yazan tüm üyelerinde aynı şekilde ) çözüldü izlenimi verilmiş olması siteye olan güvenimi sarstı…Ben artık biliyorum ki Gülen yüz ifadesi bir aldatmacadır .Bu nedenle şikayetvar.com’u kınıyorum ! Akbank bu site için bir gelir kaynağımı acaba diye düşünüyorm

 • 29. Boyuneğmez  |  September 18th, 2012 at 16:42

  bir halta yaramaz saçma bir site insana zaman kaybından başka bişey kazandırmıyor sikayet var.com muş önce kendilerini şikayet etmek lazım.Gençtur adına yaptığım şikayeti kabul etmeyip sürekli yazmama sebep oldular bir ay sonunda yazımı yayınladılar ki içinde hakaret içericek tek kelime bile yoktu.sonra baktımki yine yayından kaldırmışlar.Saçmalıkda daniska!!! O kadar firmayla bağlantısı olup hiç çıkar gözetmeyen bir site olmasını bekliyemezdik elbette kendi çıkarları doğrultusunda firmalarla irtibat kuruyor çıkarları doğrultusunda şikayet seçiyor yani sonuç olarak yazmak için vakit kaybetmeyin benim için out olmuştur bu şikayetvar zımbırtısı! :)

Wıbıl:


Köşeler

En Son Yazılar