warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  İleri sar
istanbul fotoğrafları
Yazar Mesaj
dehşet fotoğraflar hayran kaldım.

burak demiş ki:
guzel foto

kilise cami arasi bisey yaw o..

Teşekkürler

eyup cûlus yolu...
orjınalı...

eskıtmesı...

güzel foto

bide bunun sunumu da güzeldi onuda eklesen

ordan gecerken hep Fatih ?in orada nasıl yurudugunu hayal ederdım..bu halıyle hayal etmek daha kolay oldu...

http://www.fotokritik.com/904742

fikir olarak cok basarili ancak o derecede guzel isleyememis,
islemedeki hatalarin anlatilmak istenen fikrin cirkinligine katkida bulundugnfduıskg

korumaya alınan tarıhı balat evlerınden bırı...
kadraj ıyı degıl pek ama ıdare edıverın ...

nurhan demiş ki:
korumaya alınan tarıhı balat evlerınden bırı...
kadraj ıyı degıl pek ama ıdare edıverın ...

pretty nice

çok güzelmiş nurhan   özellikle kırmızı çicekler çok hoş

burak demiş ki:
fikir olarak cok basarili ancak o derecede guzel isleyememis,
islemedeki hatalarin anlatilmak istenen fikrin cirkinligine katkida bulundugnfduıskg

benim cok hosuma gitti

ben kizkulesi seysine demistim onu simdi gorduım arada nurhanin guzel fotosu varmis, renkler cok guzel 13 ve bayragin renkleri, sol yuıkardaki mavilik ve ciceklerin kesilmesi biraz rahatsiz etti puturlu yuzeyi hissettirmesi acisindan yeterli keskinlik var

bu tip duvar fotograflarinda 90 derece karsidan cekimler tercihim oluyo, daha minimal gozukuyo ve renkleri dokulari daha rahat isleyebiliosun

cicek 13 bayrak kirmiziligi guzel
ama sol yukardaki mavilik muhtemelen lens flare, tepedeki isik parlamalari da ayni nedene dayaniyor saniyorum
antipas yazan pasli sey de hava katmis, dedigim gibi ayni yere gidersen bi de 90 derece cekersen belki daha guzel ifade edebilirsin konuyu

burak demiş ki:
dedigim gibi ayni yere gidersen bi de 90 derece cekersen belki daha guzel ifade edebilirsin konuyu

dıkkate alıcam soylenelerı de bakalım bı daha gıtmek  nasıb olacak mı
tesekurler detaylı degerlendırme ıcın bu arada

burak demiş ki:
ben kizkulesi seysine demistim onu simdi gorduım arada nurhanin guzel fotosu varmis, renkler cok guzel 13 ve bayragin renkleri, sol yuıkardaki mavilik ve ciceklerin kesilmesi biraz rahatsiz etti puturlu yuzeyi hissettirmesi acisindan yeterli keskinlik var

bu tip duvar fotograflarinda 90 derece karsidan cekimler tercihim oluyo, daha minimal gozukuyo ve renkleri dokulari daha rahat isleyebiliosun

cicek 13 bayrak kirmiziligi guzel
ama sol yukardaki mavilik muhtemelen lens flare, tepedeki isik parlamalari da ayni nedene dayaniyor saniyorum
antipas yazan pasli sey de hava katmis, dedigim gibi ayni yere gidersen bi de 90 derece cekersen belki daha guzel ifade edebilirsin konuyu

ben de kiz kulesine dedigin icin dedim de. hem fikri sevmissin basariliymis hem de cirkin demissin bilmem ne. neyse onemli degil.

exe > fikir guzel ama iyi isleyememis dedim, senaryo iyi ama produksiyon kotu, anladin mi bari simdi?

kasımda gittiydik.sylvia ya da msj atmıstm aklma hp o glio zati

tonlar fln bomba olmuss

güzel  ters ışık

nomad demiş ki:

kasımda gittiydik.sylvia ya da msj atmıstm aklma hp o glio zati

ya gozlerım doldu resmen ozledım cok

bende inanamıyorm kendime..ben de seviyorm artk sadece gezmek icn

http://www.fotokritik.com/963465

bide sura vardi
vermistim muhtemelen ama olsun:

https://warnerblade.com/w/archives/323

gökten cekmiş adamlar güzel olmuş ilk foto cok güzel beence

fotograf konusunda cok acemi biri bence
ekipmani cok guzel ama kullanmasini bilmiyor ve dijital mudahaleden anlamiyor
ama iste altinda helikopter imkani var

daha guzel fotolar ceker inşaAllah

evci demiş ki:
gökten cekmiş adamlar güzel olmuş ilk foto cok güzel beence

senin helikopterin olsa neler çekersin dimi abla? hıh

o gelmedi diil aklıma.. gökyüzünden cekim harika tabi ekipmanda şart...

aklıma " organize işler " geldi... adamlar bi gökten cekimlle olayı bitirmişler

onun da ucagi y.disindan gelmisti. hizlandirma falan vardi ona uyuz olmustum ben, ama gene ilk defa guzel cekimlerdi istanbul semalarindan.

'L' demiş ki:
9000 foto ile yapılmıs

http://208.112.81.87/

Istanbul - If you are everywhere, you are nowhere; If you are somewhere, you are everywhere..

bu super bişeymiş yau ama çok yavaş geliyor
tebrikler, güzel deneysel ve kapsamlı bi çalışma

Cevap Yapıştır Sayfa Geri sar  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  İleri sar