Hidiv Kasrı

t hidiv1 Hidiv Kasrı

Hidiv Kasrından panoramalar serisi. Bir pazar sabahı warnerblade fight club koşularından olan koşumuzda klasik Belgrad ormanında tur yerine daha farklı ve boğaza nazır bir parkur deneyelim dedik. Karşıya geçmeye gerek kalmadan Çengelköy’ den itibaren boğaz boyunda süzülürken kendimizi Hidiv Kasrı‘ nda bulduk. Gerçekten güzel bir ortam, açık büfe kahvaltısında vücut yağ oranını artırıp, koşu parkurunda yağ oranını azaltmak mümkün olabilir.

t hidiv2 Hidiv Kasrı

Aradaki görsellere tıkladığınızda size Hidiv Kasrında çektiğimiz ilginç panoramalara yönlendirecektir. Hidiv kasrında lale ve bahçe düzenleme olayını bu sene de gerçekten çok güzel becermişler. Laleler tek kelimeyle harika. Hepsi de taptaze durmakta. Aradan kurumaya başlamış olanları nadiren seçebildik. Sürekli değiştiriyor olmalıdır. Hidiv Kasrı‘ ndaki bahçe düzenleme görevlilerini ve yetkililerini buradan tebrik ediyoruz.

t hidiv3 Hidiv Kasrı

Laleler ve diğer çiçekler arasından geçen parke döşeli yürüyüş yolundan Hidiv Kasrının bahçesinde turlayabilirsiniz. Koşu yada yürüyüş parkuru olarak tabir edebileceğimiz parkur ise çok kısa, koşu hızıyla 10 dakika sürüyor bir tur durmadan ve son derece dik inişli çıkışlı bir parkur. Boğaz kenarında olmasının dezavantajı da bu olsa gerek Hidiv Kasrının. Ciddi anlamda sportif bir eğitim için uygun olmayabilir, ayak burkması gibi problemlerle karşılaşmak son derece mümkün. Ancak Anadolu yakasında şehir merkezlerine yakın ve sabah işe gitmeden birkaç tur atıp rahatlamak isteyenler için birebir Hidiv Kasrı.

Tüm Hidiv Kasrı Panoramaları için

, en son warnerblade fotoğrafları, videoları ve haberleri profilinize gelsin!

warnerblade forum

warnerblade webzine

fotoğraf galerileri

video görüntüleri

50 bin TL lik reklam

bize ulaşın

proje - tayfa - kafe - sözlük - oyun - müze - sohbet - mp3 - fotoğraf - divx - yaşam - düşünce - üniversite - teknoloji - atölye - sitesi - haberler - soru cevap - arşiv - site haritası