warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır
dizüstü bilgisayarınızın özellikleri
Yazar Mesaj
masanızın üstü (deskop olmayan)

Duvar Kağıtları , masa üstü resimleri, wallpaper

masaüstü kataloğu

şu andaki masaüstünüz - ekran görüntüleriniz

masaüstü bilgisayarınızın donanım özellikleri

dizüstü bilgisayarınızın özellikleri

monitor calibration - kontrast ve parlaklık ayarlama

laptopunuzun marka model ozelliklerini yazin

hp pavilion dv6000
2.0 , 2 ram, 160gb
oyun moyun yardiriyo, FPS guzel, bi colin dirt de kasti mevcutlardan
kumandasi var, lcd ekran ve ses sistemi baglanirsa windows media center ile baya cancan olabilir
(windows media center icin bkz : https://warnerblade.com/f/viewtopic.php?t=1936&highlight=media+center )
mavi neon gibi isiklari var, agir yada hafif deil, normal, kullanimi kolay, vista kassa da simdilik kesiyo
512 lik masaustum daha hizli acikcasi, vista cok yoruyo aleti..

masaustunuz icin :
https://warnerblade.com/f/viewtopic.php?t=1562

emektar asus M6

iki seneyi gecti ciddi bir iliskimiz var
pentium(R) M 1.60 GHz

592 MHz 256 MB ram
64 unu ekran yiyor geriye kalmiyor birsey

512 ek ram taktirmistim
gelmeden ariza yapti goruntu tamamen kayboldu
servise goturdum yapamadilar
Allah dan bilen bir arkadas ram dendir dedi direk sonradan eklenen ram i cikardi duzeldi makina
yavasladi tabii tekrar

15.4' kocaman bir ekran

cok agir degil tasiyorum heryere kocaman kocaman
bataryasi masaAllah nazarlara gelmeyesi iyi durumda henuz

xp professional
40 GB HDD yuvarlanip gidiyoruz iste

Benim ki de Asus A6vm..İlk aldığımda(yaklaşık bir sene oluyo.) fena değildi Ama sonra ilginç sorunlar olmaya başladı.

iki kez çökerttim ikisinde de İstanbula servise gitti,ilkinde harddiski değiştirdiler ikincisinde format atıp göndermişler.

özellikleri;

2ghz pentium m 760 işlemci,512 ram,256 nvidia ekran kartı 64 u kendinden gerisini ramden yiyo.60 gbyt harddisk(eskisi de yenisi de )

Dvd writer ilginç.Sensörü bazı cdleri bazen okuyo çoğu zaman da okumuyo boş cd olarak gösteriyor,arkadaşınkin de

denedik onunki okuyodu. Nedenini bilmiyorum bilen varsa açıklasın lutfen.

Ayrıca laptopu ilk aldığımda kulaklık girişinde (normalde kırmızı bir ışık yanması gerekirken) kırmızı ışık yanmıyordu,zararı

varmıdır bilmiyorum ama kulaklık takıldığında düzgün çalışıyo.

Laptop ilk açıldığında işlemci yaklaşık 40-45 dereceden başlıyo , oyunda ise max 80 derceyi buluyo.90 derece

öldurucuymuş.

evet laptop larınızı buraya yazın bakalım
ben memnunum çok şükür hp pavilion umdan,
kumandasını kullandım, taa ki iphone ile VNC üzerinden touchpad ile bağlanana kadar, pili bitti bi de
ses sistemi ve LCD ekran bağladım, laptop kapalı duruyor, aylardır 7/24 açık, yüzlerce GB indirdi
1 Tbyte lık HDD yi doldurdu torrentlerden, çok şükür HDD ile yada fanla vista ile bi problemim yok
tavsiye ederim

işte asus kullanıyorum ama arada mavi ekran veriyor.. bikaç haftada bir de olsa..

13" Datron'um var. Datron matron ama güzel, sevimli. Yalnız oyunları çalıştırmıyor, ama diğer her işimi görüyor, ofis, internet, film, müzik vb Vista'yı da çok zorlamazsanız rahat kaldırıyor. Aynı özellikte Toshiba'lar falan hiç abartmıyorum 3-4 kat daha pahalıydı bundan :/ Laptop düşünen ve çok da bir şey beklemeyenlere küçük Datronları tavsiye ederim, ben memnunum

packard bell
12" ekran
2.0 ghz
160 gb hdd
3 gb ram
358 paylaşımlı ekran kartı
1.3 mp webcam
optik sürücü external ama 5 aydır 3-4 kere anca taktım
1.55 kg (alırken en önemli kriter buydu malum ufak bi çocuğum )
beyaz

Cevap Yapıştır