warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır
masanızın üstü (deskop olmayan)
Yazar Mesaj
masanızın üstü (deskop olmayan)

Duvar Kağıtları , masa üstü resimleri, wallpaper

masaüstü kataloğu

şu andaki masaüstünüz - ekran görüntüleriniz

masaüstü bilgisayarınızın donanım özellikleri

dizüstü bilgisayarınızın özellikleri

monitor calibration - kontrast ve parlaklık ayarlama

adı üstünde

bilgisayarınızı kullandığınız yerin, masanın yada herhangi bir yerin görüntüsünü alın gönderin

tabiki ekranda warnerblade forum olaranktan!

böylece güzel ve enteresan bir kolleksiyon da oluşturmuş oluruz (warnerblade her yerde )

verin coşkuyu..    

Valla forumu acmamistim ekrana artik kusura bakmazsiniz.. ama en azindan opera'nin quickdial kisminda belli oluyor

mini minnacik netbook'um digerinin yaninda bebek gibi kaliyor. cok sirin

keşke bu kadar dağınık bi ana denk gelmeseydi tabi ama..

http://zenhabits.net/2009/05/55-ways-to-get-more-energy/

zen masaüstüsü

duvar yapışkanı

http://burakbakay.blogspot.com/2009/05/duvar.html

zip cok guzelmis puzzle in

o yapiskanlar da cok guzel sayin admin
ben de cekmisim masa ustumu ama fotografi bulamadim simdi

duvar yapiskani guzelmis.. gayet hos dekoratif...  bende istiyorum.. gul olmayanindan..

escape abla > teşekkür ederim ablaa bitti sonunda

zen masaüstü çok derli toplu örnek bi masüstü olmuş bana

ikea da var duvar yapışkanı. farklı renk / şekil seçenekleri de var..

ben yine puzzle yapıyorum bu aralar. napiyim okul olmayınca ne kadar zaman alıcı aktivite varsa hepsine saldırıyorum

bu da karanlıkta parlayan hali

guzelmis, ozellikle isikli hali.. eline saglik zip, ama bi sey anlamadim. senin okul nereye gitti? yoksa noel tatilinizmi var

solda kadayıf mı var
bi de o perde de bi bal yiyen bi ayıcık vardı o mu

Lale abla bizim okulun saçmalıkları işte 3 dönem ya, ilk dönem yine stajdaydım, staj bitti şimdi dönem tatili, 4 ocakta başlıyo noel tatilimiz yok

Burak abi evet kadayıf   perde de winnie the poohlu

ben de atayim bi foto istedim ama, calisma masasi mi olsuunn mutfak masasi mi yemek masasi mi bilemedim vazgectim o yuzden

bu arada kadayif olsa da yesek, antep fistikli olsun, yaninda da sade dondurma olsun, ustune de ilik bi bardak su olsun

Cevap Yapıştır