warnerblade Forum
wb siteleri ? warnerblade ? forum ? webzine ? fotoğraf ? video ? iletişim ? english ? yardım ? ara ? Giriş
arge - ayet hadis - bisiklet - dijital - dua - geri - gezi - interaktif - ipucu - iphone - mimar - marka - panorama - samdergi - yıldızder - yolculuk
Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  İleri sar
şu andaki masaüstünüz - ekran görüntüleriniz
Yazar Mesaj
masanızın üstü (deskop olmayan)

Duvar Kağıtları , masa üstü resimleri, wallpaper

masaüstü kataloğu

şu andaki masaüstünüz - ekran görüntüleriniz

masaüstü bilgisayarınızın donanım özellikleri

dizüstü bilgisayarınızın özellikleri

monitor calibration - kontrast ve parlaklık ayarlama

guncelleme :

gecenin koru bi saat ugrastim siz ugrasmayin diye.. bisuru duvarkagidi.. yukleyenler saolsun arada cidden super vektorel seyler var, kesinlikle bakin. afiet ossun.

yaw cok aradim ama bulamadim, vardi boyle bi baslik, neyse..

masaustleri gonderelim ama gondermeden once toplamak derlemek yassaktir  

bunnar da bonus evo masaustleri, felaket bi makine bu yaw...

cok masum bir kiz yav

derlenip toparlanmamıştır,benim desktop hep böledir.sahiden diyorum

te demiş ki:
derlenip toparlanmamıştır,benim desktop hep böledir.sahiden diyorum

ya ben bu masaustunu istesem, sevindirirmisiniz siz beni

teee resim süper , nispet yapıosun de mi götürmedin zaten benii

hey massallah leonun masaustunun sol alt kosesine bakin abi muhetesem uclu resmen cs, cm, fifa

t|ry4k! demiş ki:
hey massallah leonun masaustunun sol alt kosesine bakin abi muhetesem uclu resmen cs, cm, fifa

eywallah dayı.. hele 01-02 cm tam bir efsane.. diğerleri de öyle

dağınık baya ama seksek oynayan kız cocuuu

arkadaslar masaustunde dosya bulundurmayin mumkun mertebe, makinayi yorar, en maximum kisayol fln olsun, yani dosyalar baska yerde dursundur, oraya kisayollar masaustunde dursundurdur. baslat menusu de hantallastikca bilgisayari kasar.

I sense anime in you...

HNNV demiş ki:
I sense anime in you...

+1 bleach- kurasaki ichigo

seksek oynayan kızcocuu neymiş yaa biraz iç karartsada bunu favorim ilan ettim.. masaüstünü de topladım biriaz tafsiyeler üzerinee bööleee artıkk..

gözm korktu senin favori masaüstünden

warnerblade olarak biz cikardik once bu sari yagmurluk olayini.. yellowscream piyasaya suruldu, sonra heryer sari yagmurluk.
real bile sari yagmurluk kullanmaya basladi yellow screamdan sonra.. anca bukadar olur yani..

burak demiş ki:
warnerblade olarak biz cikardik once bu sari yagmurluk olayini.. yellowscream piyasaya suruldu, sonra heryer sari yagmurluk.
real bile sari yagmurluk kullanmaya basladi yellow screamdan sonra.. anca bukadar olur yani..

sorma ya.. hepsi taklit işte... urfaya gezi de yapıp videoya çeker bunnar şimdik.. üstüne bir de cranberries şarkısını türkçeye çevirirler

ustadim nerdeyse cranberries animal instincti bizden caldi dicem yani o derece

burak demiş ki:
ustadim nerdeyse cranberries animal instincti bizden caldi dicem yani o derece

LéoN demiş ki:
burak demiş ki:

sorma ya.. hepsi taklit işte... urfaya gezi de yapıp videoya çeker bunnar şimdik.. üstüne bir de cranberries şarkısını türkçeye çevirirler

bence sen de ın patentini felan al yaw simdi kliplerde neyi kullanmaya kalkarlar..

sylvia demiş ki:
LéoN demiş ki:
burak demiş ki:

bence sen de ın patentini felan al yaw simdi kliplerde neyi kullanmaya kalkarlar..

bende kullanmak istiyorum bu masaustunu yaf cok hosuma gitti banada gonderirmisiniz yahu

arkada güzel bi yer var ama göremiyoruz ki manzarayı,bi süpürün efendim masaustunuzu,bi tozunu alın şöyle ferahlasın

te demiş ki:
arkada güzel bi yer var ama göremiyoruz ki manzarayı,bi süpürün efendim masaustunuzu,bi tozunu alın şöyle ferahlasın

+1

puahaha, o ne ama ya hakaten  

tahitiiiiii, o adaya bayılıorum ben, çok güzel bi yer ora yaaaa...

bide masaüstünden istekte bulunabilim mi

Cevap Yapıştır Sayfa 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  İleri sar